فاکتورهای مهم در لوله بازکنی

مهمترین سوال مطرح شده توسط مشتریان هنگام تماس برای دریافت خدمات لوله بازکنی این است که هزینه ان چقدر بوده و چه فاکتور هایی بر انجام ان و محاسبه قیمت ها موثر بوده و می تواند قیمت ها را افزایش یا کاهش دهد.

برای پاسخ به این سوالات شرکت خدماتی اکسیر یک مقاله ی جامع در این زمینه تهیه نموده و در اختیار مشتریان قرار داده است و به کلیه ابهامات شما پاسخ داده ایم. بهتر است تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا بتوانید با درک بهتر از حوزه لوله بازکنی بهترین تصمیم را بگیرید.

قبل از پرداختن به فاکتور های اصلی این خدمات باید بدانید که خدمات لوله بازکنی به رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب حمام، سرویس بهداشتی، پارکینگ، پشت بام و … را شامل می شود و از دستگاه های مختلف و قدرتمندی برای انجام ان بهره گرفته می شود.

باور بسیار غلطی که در بین عموم وجود دارد این است که این خدمات تنها رفع ایراد با یک سری دستگاه ها می باشد. مهارت و اعتبار لوله بازکن مواردی هستند که به هیچ وجه مورد توجه قرار نمی گیرند. این طرز تفکر که هیچ دانش و تخصصی پشت این خدمات وجود ندارد در بسیاری از مواقع برای مشتریان درد سر ساز می شود.

اما به مرور زمان با اطلاع رسانی های صورت گرفته در زمینه اسیب های مالی این حوزه توسط افراد و مراکز غیرمجاز، کمی بر رسمیت و ارزش فنی این خدمات افزوده شده است.

با ورود دستگاه های پیشرفته نظیر دستگاه فنر به این عرصه در ابتدا یک مکانیزم فنی قابل قبول برای این حوزه تعریف شد و قدرت دوران و ارتعاشات قابل تنطیم فنر ها درون لوله فاضلاب توانست پاسخگویی کلیه ایرادات پیش امده باشد. دستگاه های قدرتمندی نظیر پمپ تراکم هوا نیز توانست با توانایی رفع گرفتگی های شدید تحولی مهم در این حوزه ایجاد کند.

اگر به دنبال دریافت خدمات کار امد و با کیفیت در هر زمینه ای هستید بهتر است پیش از تقاضای خدمات اطلاعات کاملی از روند انجام کار و فاکتور های تاثیر گذار بر هزینه ها در اختیار داشته باشید.

نوع گرفتگی و شدت ان اولین فاکتور موثر بر لوله بازکنی

منظور از نوع گرفتگی نوع لوله فاضلابی است که دچار ایراد یا گرفتگی در مسیر عبور فاضلاب ان شده است. ایجاد شبکه فاضلاب روشی برای دفع فاضلاب ساختمان ها محسوب می شود، که از بخش های مختلفی نظیر حمام، توالت ها، تراس و … تشکیل می شوند.

گرفتگی ها ممکن است براساس عوامل مختلفی ایجاد شوند و شما را درگیر مسائل جدی نمایند. این گرفتگی ها می توانند در شدت های مختلفی رخ دهند و هرچه این گرفتگی ها شدید تر باشند، هزینه ها بالاتر رفته و دستگاه های قدرتمندتری مورد نیاز است.

تفاوت فنی کاران ماهر شرکت های مجاز و لوله بازکن  های غیر مجاز در این بخش مشخص می شود. تشخیص علت گرفتگی و شدت ان می تواند گامی موثر در زمینه رفع گرفتگی ها باشد و در نهایت با انتخاب موثرترین راه حل رفع گرفتگی به بهترین شکل ممکن عملیاتی می شود.

بیشتر گرفتگی ها بر اثر اجتماعات چربی و رسوبات در قسمت های منحنی شبکه فاضلاب رخ می دهند و به مرور زمان محکم تر شده و مسیر عبور فاضلاب را سد می کنند.

نوع گرفتگی و شدت گرفتگی ها تعیین کننده روش لوله بازکنی هستند و عدم انتخاب روش موثر می تواند سبب شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیز به این خدمات نیاز پیدا کنید. رفع گرفتگی ها می بایست با تضمین رفع صد در صدی انجام شود تا دیگر با این معضل روبه رو نشوید.

کوچکترین اجتماعات چربی و رسوب در لوله می تواند مسیر عبور فاضلاب را سد نماید و  به مرور زمان به گرفتگی لوله ها بینجامد. برای رفع گرفتگی ها نیاز به دانش فنی و تجربه کافی فنی کار در این زمینه می باشد.

نوع دستگاه به کار رفته برای لوله بازکنی

مهمترین عاملی که در این خدمات و در بحث هزینه ها تاثیر گذار هست  نوع دستگاه به کار رفته برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب است. دستگاه های مختلفی برای رفع گرفتگی ها وجود دارد که مکانیزم همگی انها از میان بردن عوامل گرفتگی با استفاده از نیروی موتور دستگاه است.

از انجاییکه این دستگاه ها قدرت زیادی برای رفع گرفتگی دارند، فنی کار می بایست مهارت لازم را در کنترل قدرت دستگاه برای رفع گرفتگی داشته باشد تا به بهترین شکل ممکن و بدون خطا انجام شود.

دستگاه لوله بازکنی فنر به قدری قدرت دارد که می تواند حتی گرفتگی های شدید و سیمانی را نیز بر طرف کند. این نیرو از موتور دستگاه به فنر انتقال داده می شود و فنر با ارتعاش و چرخش می تواند مسیر لوله فاضلاب را ازاد سازی کند.

از دستگاه فنر برای رفع انواع گرفتگی ها استفاده می شود و پرکاربرد ترین دستگاه در این حوزه محسوب می شود. دستگاه فنر به دلیل اینکه فنر های مختلفی در طول های مختلفی دارد برای کلیه موارد پاسخگو می باشد.

یکی از مهمترین مزیت استفاده از فنر برای رفع گرفتگی لایروبی مسیر فاضلاب است که بو های بد فاضلابی ناشی از رسوبات و چربی ها را از میان بر می دارد.

دستگاه پمپ تراکم هوا نیز دستگاهی که به سبب انتقال فشار هوا با قدرت بالا درون فاضلاب برای رفع گرفتگی ها کار امد هستند. با انتقال فشار هوا درون لوله ها عوامل گرفتگی به جلو رانده می شوند و یا اینکه از ترکیب سفتی و سختی انها کاسته می شود.

رسمیت و اعتبار شرکت های لوله بازکنی

مهم ترین عاملی که می تواند تضمین کننده خدمات دریافتی شما باشد، رسمیت و اعتبار شرکت لوله بازکنی می باشد. در کلان شهر تهران این خدمات یکی از چالش های بزرگ خدماتی محسوب می شود. حضور افراد و گروه هایی که به صورت غیر مجاز مشغول به فعالیت هستند عامل ایجاد چالش برای شهروندان می باشند.

عدم وجود نظارت و عدم توجه مردم به اهمیت این خدمات باعث ایجاد مراکزی است که به صورت غیر رسمی در حال ارائه خدمات هستند. روش های سنتی و نوین تبلیغاتی و در دسترس بودن انی این خدمات عواملی هستند که توجه این افراد را به خود جلب کرده است.

لوله بازکنی خدماتی نیست که تنها با داشتن ابزار کار و نیروی خدماتی ممکن شود، رفع کامل گرفتگی ها بدون کوچکترین ایراد به لوله ها نیازمند تخصص و تجربه بالایی است.

همانطور که اشاره کردیم ابزار های پیشرفته این حوزه خدماتی از قدرت بالایی بر خوردار هستند و عدم اجرای صحیح این فرایند می تواند به شبکه فاضلاب شما اسیب وارد کند. ترک و شکستگی حاصل از ضربات کنترل نشده فنر می تواند به مرور زمان نم و ترک روی دیوار های ساختمان ایجاد کند.

لوله بازکنی با ضمانت رفع کامل گرفتگی و بدون اسیب به لوله ها تنها توسط فنی کاران شرکت های معتبر انجام می شود. همچنین در صورتی که با یک شرکت معتبر برای دریافت خدمات تماس گرفته باشید، دیگر نگران پرداخت هزینه های غیر منصانه نخواهید بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *