درباره لوله بازکنی اکسیر بیشتر بدانید

لوله بازکنی اکسیر حاصل یک تفکر در جهت استفاده از شیوه های نوین برای باز کردن هر گونه گرفتی فاضلاب است که در دو دهه پیش و با بهره گیری از شیوه های مرسوم تبلیغات اغاز شد و در ابتدا از یک گروه کوچک شامل 5 لوله بازکن با تجربه با ارائه خدمات لوله بازکنی در منطقه پنج همراه بود.
با افزایش تقاضا و نیاز اساسی به افزایش دستگاه هایی با قدرت بیشتر و پیشتیبانی طول فنر های متنوع این تیم پنج نفره با جهشی جسورانه و با ثبت شرکت و رسمی کردن کار خود اقدام به ایجاد سه شعبه دیگر در سه منطقه دیگر تهران کرد.
تهیه و خرید و همچنین تجهیز نیروهای فنی سبب شد تا لوله بازکنی اکسیر به مدرن ترین شرکت این حوزه تبدیل شود و در سال 92 با ایجاد 22 شعبه دیگر و استخدام و به کار گیری بیش از 100 لوله بازکن و با ایجاد هزینه های شفاف و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و انلاین بیش از چهل درصد بازار لوله بازکنی را در اختیار بگیرد که در نوع خود بی نظیر بود ، بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در جهت افزایش سهم بازار تقاضا و افزایش رضایت مشتری تیم لوله بازکنی اکسیر تصمیم به افزایش شعبات تا پنجاه شعبه را گرفته است که این مهم نیز به یاری حق تحقق خواهد یافت.

لوله بازکنی شبانه روزی

شبانه روزی بودن لوله بازکنی امری بدیعی است زیرا یکی از خدمات به شدت اساسی می باشد که در هر زمان که گرفتگی ایجاد شد باید نسبت به باز کردن ان اقدام شود و خدمات اکسیر نیز به صورت 24 ساعته  ارائه می شود و لوله بازکن ها در سه شیفت نسبت به ارائه خدمات در شعبات مستقر شده اند.

لوله بازکنی فوری

زمان یکی از مهمترین فاکتورهای رضایت مشتری در امر لوله بازکنی است که ما برای حل این مشکل اقدام به ایجاد شعبات مختلف در سراسر تهران کرده و با به کارگیری ابزارهای نوین ارتباطی این امکان را محیا کرده ایم که لوله بازکن در کمتر از بیست دقیقه در محل حاضر شود.

لوله بازکنی تضمینی

ضمانت خدمات از شعارهای اصلی شرکت لوله بازکنی اکسیر در تهران می باشد که در صورت بر طرف نشدن مشکل لوله های فاضلاب هیچ مبلغی از مشتری گرامی دریافت نمی شود و بهداشت و ایمنی در جهت مدیریت ریسک به طور کامل عملیاتی می گردد و از جهت اخلاق نیز کارکنان در سطح بالایی قرار دارند.

ایا شما نیز برای لوله بازکنی به دنبال شرکت معتبر هستید؟

ما به تخصص نیروهای فنی خود ایمان داریم و بهترین دستگاه ها را برای رفع مشکلات فاضلاب شما تهیه و در اختیار ماهر ترین لوله بازکن های تهران قرار داده ایم.
۱

تماس با شرکت اکسیر

ابتدا شما با یکی از شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات اولیه در اختیار کارشناس فنی قرار می گیرد.
۲

تحلیل اولیه لوله بازکنی

پس از بررسی اظهارات مشتریان یکی از روش های لوله بازکنی با فنر یا پمپ تراکم هوا تعیین و به افراد اعلام می شود.
۳

اعزام لوله بازکن

بدون فوت وقت لوله بازکن تجهیز و به محل اعزام و در کمتر از بیست دقیقه در محل لوله بازکنی حضور می یابد.
۴

خدمات لوله بازکنی در محل

لوله بازکنی با رعایت کامل بهداشت در محل اجرا و در پایان با تقدیم فاکتور خدمات ، هزینه لوله بازکنی دریافت می شود.