ارائه خدمات لوله بازکنی  توسط مجموعه اکسیر با بیش از 100 لوله بازکن مجهز و کار ازموده و نمایندگی های فعال در سراسر مناطق ارائه می شود. شما به توانید در هر ساعت از شبانه درخواست خدمات نمایید.

 پیشینه خدمات لوله بازکنی به اوایل دهه 70 باز می گردد ، زمانی که قابلیت های ویژه فنر برای اینکار نمایان شد. این حوزه روند رو به رشد خوبی را اغاز کرد. به تمام نگرانی های ناشی از هزینه های تعویض شبکه فاضلاب پایان داد.

رفع گرفتگی و لوله بازکنی اگر چه ادعای مراکز بسیاری در سطح وسیع می باشد. اما با توجه به پیچیدگی و ظرافت های شبکه فاضلاب ، انالیز و رفع گرفتگی ها باید توسط متخصصانی صورت گیرد، که ضمن اشنایی و تسلط کامل به پیشرفته ترین ابزار الات، دانش فنی لازمه را نیز کسب کرده باشند.

لوله بازکنی

شرح خدمات لوله بازکنی

لوله بازکنی را اگر بخواهیم به صورت فنی بیان کنیم، در واقع یک مکانیزم کاملا فنی برای از میان برداشتن کلیه جرم و کثیفی و همچنین رسوبات سفت شده، درون لوله های فاضلاب است. این تعریف رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب را در بر می گیرد.

لوله بازکنی خدمتی است؛ که فنی کاران ان لوله بازکن نامیده می شوند، که به وسیله دستگاه های پیشرفته و استاندارد به رفع ایرادات پیش امده درون لوله فاضلاب می پردازند. این کار به روش های مختلفی انجام می گیرد.

خدمات لوله بازکنی فاضلاب می تواند تمامی موارد اعم از رفع کوچکترین گرفتگی ها، چربی و رسوب زدایی، تشخیص ترکیدگی، رفع نم و رفع سخت ترین گرفتگی های سیمانی را در بر بگیرد. این موارد بنا به صلاح دید فنی کار و نیاز مشتریان انجام می گیرند.

خدمات لوله بازکنی تهراندر حوزه تاسیسات، بخش لوله بازکنی بسیار مهم و حیاتی می باشد. زیرا اسایش و رفاه ساکنین ساختمان ها در درجه اول به عملکرد شبکه فاضلاب وابسته است. این سیستم شامل شبکه دفع فاضلاب توالت ها ، حمام ، اشپزخانه ، پشت بام ، بالکن و حیاط می باشد.

بررسی فرآیند لوله بازکنی

لوله بازکنی به وسیله فنر یک روش رایج برای رفع انواع گرفتگی های لوله فاضلاب و انشعابات ساختمان توسط تمامی شرکت های معتبر است. 95 درصد گرفتگی ها توسط این دستگاه و فنر های مخصوص رفع می شوند.

این دستگاه از دو بخش الکتروموتور تکفاز با برق 220 ولت تشکیل شده است. البته به مرور زمان تولید این دستگاه ها دچار تحول می شود و بر پیچیدگی و قدرت موتور انها افزوده شده و ایرادات قبلی رفع می شوند. اغلب این دستگاه ها توانایی  دوران 470 دور در دقیقه (R.P.M) را دارند و چیزی حدود  2250 وات قدرت خروجی ایجاد می کنند که در نوع خود منحصر به فرد هستند.

در فرایند اجرایی که توسط لوله بازکن انجام می شود؛ در ابتدا فنر پس از عبور از درون دستگاه و زانویی درون لوله به سمت گرفتگی هدایت می شود. بر روی تمامی دستگاه ها یک کلید تنظیم میزان دور و راست گرد و چپ گرد وجود دارد. رفع گرفتگی ها به واسطه چرخش و دوران فنر درون لوله انجام می گیرد.

فنی کار لوله بازکنی با استفاده از اهرم دستی دستگاه، قدرت دوران و ارتعاش موتور را به فنر انتقال می دهد و با استفاده از کلید راست گرد فنر را به درون لوله هدایت می کند. برای اینکار باید از یک دستکش چرمی مخصوص استفاده شود، زیرا سرعت دوران فنر به قدری بالاست که می تواند به دست ها اسیب برساند.

تحلیل عملکرد فنر در لوله بازکنی

فنر به عنوان موثرترین ابزار در خدمات لوله بازکنی مطرح است. امروزه فنرهای لوله بازکنی در متراژ و انواع مختلف متناسب با نوع لوله فاضلاب تولید و استفاده می شوند. کوتاه ترین ابعاد به متراژ 6 متر بوده که مخصوص گرفتگی های سینک ظرفشویی و اشپرخانه ها است. بلندترین متراژ فنر لوله بازکنی به بیش از 30 متر می رسد و مناسب لوله های توالت، پشت بام و گرفتگی های سخت می باشد.

سر فنر مهمترین اجزای تشکیل دهنده فنر محسوب می شود که کمک زیادی به رفع گرفتگی و از بین بردن فضولات و رسوبات درون لوله می کند. فنرها با استفاده از دوران راست گرد به پیش روی درون لوله فاضلاب ادامه می دهند تا به محل گرفتگی برسند.

زمانی که حرکت رو به جلوی فنر کند شود به واسطه دوران معکوس دستگاه فنر عقب کشیده می شود و سپس دوباره به سمت جلو هدایت می گردد. فنرها به دلیل حرکت دوران و ارتعاشی که دارند می توانند انواع موانع گرفتگی را از بین ببرند و به همراه ابی که درون لوله در جریان است انها را خارج نمایند.

عملکرد فنر درون لوله چندگانه است. مو و چربی ها به درون فنر کشیده می شوند و سایر عوامل جامد به واسطه قدرت فنر تخریب می شوند. دوران فنر تمامی بخش های لوله فاضلاب را در بر می گیرد و هیچ جسم کوچکی از قدرت ان در امان نخواهد ماند. لایروبی دیواره درگیر نیز یکی از مزیت های منحصر به فرد فنر لوله بازکنی است.

هیچ یک از ابزار لوله بازکنی همانند فنر نمی تواند به این اندازه موثر واقع شود. این ابزار حتی برای رفع گرفتگی های سخت و سیمانی نیز موثر است و این مزیت بیش از هر چیزی به ویژگی های منحصر به فرد فنر و قانون هوک باز می گردد.

نکات کلیدی درخواست لوله بازکنی

در صورت عدم توجه به این نکته و همکاری با مراکز غیر مجاز لوله بازکنی تهران علاوه بر نارضایتی شما ممکن است، برخی از لوله های فاصلاب پس از رفع گرفتگی دچار صدمات جدی شوند. نیاز به تعویض لوله فاضلاب پیدا خواهید کرد.

خدمات لوله بازکنی به دلیل حساسیت های فرهنگی و اجتماعی مطرح در پایتخت سبب شده تا با به کارگیری پرسنل مجرب، دارای تعهد اخلاقی و شغلی طی دو دهه خدمت صادقانه از پیشگامان این حوزه خدماتی در تهران باشیم.

لوله بازکنی در تهران یکی از عنوان مشاغلی است؛ که به راحتی توسط افراد غیرفنی مورد سودجویی قرار می گیرد. تنها راه مقابله با انها اگهی مشتریان از این امر اطلاع رسانی به سایر افراد می باشد.

همه ساله با اغاز فصل سرما شاهد هجوم افراد غیر بومی از مناطق غربی کشور به سمت کلانشهرها برای انجام لوله بازکنی هستیم. که به صورت مستقل کار می کنند. کسب و کار خود را به راه می اندازند؛ و از راحتی حمل ابزار کار و عدم نیاز به مجوز خاص سو استفاده لازم را انجام می دهند، و به عنوان یه فعالیت فصلی بدان نگاه می کنند.

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی

این افراد همواره بر این باور هستند، که حرفه لوله بازکنی هیچ گونه احتیاجی به دفتر کار و یا مجوز کسب ندارد. به راحتی با داشتن کارت ویزیت و ابزار کار در هر زمانی که بخواهند فعالیت خود را از سر می گیرند.

انتخاب شرکت لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی یکی از شاخه های تخصصی حوزه تاسیسات می باشد. ارائه ان تنها با داشتن ابزار پیشرفته روز  و نیروی انسانی  ممکن نخواهد بود. مهمترین ویژگی یک شرکت لوله بازکنی معتبر تجربه و تخصص فنی کار در کنار استفاده از ابزار و روش های موثر جهت رفع گرفتگی های مختلف است.

در حالت کلی رقابت در تهران بین شرکت لوله بازکنی مجاز و افراد غیر مجاز می باشد. در حال حاضر تعداد شرکت هایی که به صورت رسمی و مجاز و با رعایت کلیه قوانین و ضوابط فعالیت می کنند؛ متاسفانه انگشت شمار هستند.

به دلیل عدم وجود نظارت افراد سودجو به راحتی توسط ابزارهای تبلیغاتی به روش های مختلف و در دسترس عموم مشغول بازاریابی هستند. تشخیص معتبر بودن و همچنین میزان تخصص انها برای مشتریان سخت شده است.

مهمترین شاخصه یک گروه لوله بازکنی معتبر استفاده از متدهای روز برای معرفی خدمات در کنار ارائه دستورالعمل کلی درباره چگونگی ارائه خدمات، و همچنین تدابیر لازم جهت پشتیبانی از خدمات را نیز اندیشیده باشد.

لوله بازکنی را می توان یکی از خدمات ضرروی در هر شهری برشمرد، زیرا با وقوع کوچکترین ایراد در مسیر حرکت فاضلاب می تواند زندگی روز مره را  دچار اختلال نماید. همین امر سبب می شود تا از اولین شماره ای که به واسطه روش سنتی یا انلاین بدست می اورید درخواست کمک نمایید.

همیشه بزرگ ترین اشتباهات در هیجانات رخ می دهند. با اولین کندی در عبور فاضلاب اکثر افراد به دنبال این هستند، که به هر طریق ممکن با یک شرکت لوله بازکنی جهت رفع نیازشان تماس بگیرند. در این مدت زمان کوتاه هیچ گونه تحقیقاتی نسبت اعتبار و تخصص انها به عمل نمی اید.

شرکت اکسیر، همواره علاوه بر معرفی خدمات خود از طریق تولید محتوا نسبت به ارائه موثرترین راه حل برای تمامی موارد احتمالی و اختلالات پرداخته است، و انها را در دسترس عموم قرار می دهد.

قیمت لوله بازکنی

در حال حاضر قیمت لوله بازکنی مهمترین بحث مطرح در این حوزه به شمار می رود. مشتریان بیش از اینکه بخواهند به دنبال دریافت خدمات با کیفیت باشند؛ همواره با بحث هزینه ها درگیر هستند و اگر از همان ابتدا با یک شرکت معتبر همکاری داشته باشید تمامی این نگرانی ها بی معنی خواهند بود.

قیمت لوله بازکنی نیز مانند سایر حوزه های خدماتی دارای فرمول محاسباتی از پیش تعیین شده می باشد. تنها از یک تیم معتبر می توانید انتظار رعایت قوانین و قواعد محاسباتی هزینه  ها را داشته باشید.

لوله بازکنی یکی از قدیمی ترین خدمات در بخش فنی و تاسیساتی می باشد. همواره دامنه ای معین برای هزینه های ان ارائه شده است. اما امروز به علت سودجویی بسیاری از مراکز غیرمجاز بحث هزینه ها به یک معضل برای مشتریانی تبدیل شده است. که هیچ گونه حساسیتی در انتخاب مراکز فنی به خرج نمی دهند و با اولین شماره ای که از طریق سنتی و انلاین بدست می اورند در خواست سرویسکار می کنند.

عدم شفاف سازی هزینه ها و حضور سودجویان و نبود نظارت بر هزینه لوله بازکنی در تهران این مسئله را به یک چالش برای شرکت ها ، ادارات و مردم تبدیل کرده است. ما برای حل ان یک راه حل موثر ارائه کرده ایم.

همانطور که می دانید تبلیغات کاغذی یک روش سنتی برای بازاریابی است. در حوزه لوله بازکنی همچنان رونق خاص خود را در بسیاری از محلات کلانشهرها دارد. مزیت این روش برای برای افراد غیر مجاز بزرگ نمایی خدمات و معتبر جلوه دادن فعالیت هایشان می باشد. تشخیص جعلی بودن خدمات برای مشتریان غیرممکن خواهد بود.

البته این امر در بستر دنیای اینترنت نیز به راحتی برای مراکز غیر فنی وجود دارد تا از طریق اپلیکیشن های تبلیغاتی در دسترس عموم برای سودجویی و بزرگ نمایی خدمات خود استفاده می کنند. تنها هوشیاری مشتریان می تواند جلوی این اقدامات انها را بگیرد.

اقدام نخست برای جلوگیری از پرداخت هزینه لوله بازکنی غیر منصفانه تماس با یک شرکت معتبر دارای رزومه موفق در این زمینه می باشد. در حال حاضر دسترسی به چنین مواردی از طریق دنیای اینترنت و تحقیق درباره انها در کمترین زمان ممکن میسر می باشد.

فاکتور های موثر بر تعرفه لوله بازکنی

بحث دیگری که می توان در شفاف سازی هزینه لوله بازکنی در تهران بدان اشاره کرد؛ فاکتور و عواملی هستند که قیمت ها بر مبنای انها محاسبه می شوند. اگهی شما از امر می تواند از اقدامات سودجویانه جلوگیری کند و دیگر فریب پارامترهای دروغین قیمت گذاری را نخواهید خورد.

لوله بازکنی با فنر در تهراناصلی ترین عامل تعیین کننده در روند لوله بازکنی شدت و نوع گرفتگی می باشد؛ که پایه محاسبات هزینه رفع گرفتگی بر ان نهاده شده است ، همواره قیمت پایه ای معینی برای انها وجود دارد.

روش کار و ابزاری که برای لوله بازکنی انتخاب می شوند بستگی به نوع گرفتگی و شدت ان متفاوت هستند ، به عنوان مثال رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت با اشپزخانه بسیار متفاوت است. یک فنی کار متخصص برای مواردی مانند اشپزخانه باید پروتکل های بهداشتی و ایمنی لازم رعایت شوند و از فنر های مخصوص استفاده گردد.

در مواردی که از دستگاه لوله بازکنی فنر برای رفع گرفتگی استفاده می شوند، طول فنر و متراژ ان بر تعرفه لوله بازکنی موثر هستند. جالب است بدانید که فنر ها را در طول و جنس های متفاوت برای موارد گوناگون تولید و عرضه می شوند.

در موارد گرفتگی شدید سیمانی و رسوبات سفت هزینه لوله بازکنی براساس نوع دستگاه ، طول فنر ، رسوب زدایی و مدت زمان کار تعیین خواهد شد. به خاطر داشته باشید که تراش و لایروبی لوله فاضلاب نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد تا کوچکترین اسیبی به لوله ها وارد نشود.

دستگاه تراکم هوا و سندبلاست نیز دستگاه های قدرتمندی هستند؛ که به عنوان اخرین گزینه برای لوله بازکنی محسوب می شوند. در مواردی که دستگاه فنر کارگشا نباشد به کار گرفته خواهند شد. بالاترین تعرفه لوله بازکنی در تهران را به خود اختصاص داده اند.

در مواقع گرفتگی های معمولی از فنر معمولی با دور متوسط دستگاه استفاده می شود، کمترین قیمت را به خود اختصاص داده است. اما برای اینکه از گرفتگی های بعدی جلوگیری شود حتما مسیر عبور فاضلاب نیاز به رسوب زدایی کامل دارد، تا به مرور زمان با انباشت جرم مسیر لوله فاضلاب مجددا مسدود نشود.

لوله بازکنی ارزان یا فریب تبلیغاتی

ایا لوله بازکنی ارزان امکان پذیر است؟ این سوال و سوالاتی از این دست بسیار در این حوزه مطرح هستند، که حتما باید از ریشه ان بدان پرداخته شود و در انتهای بحث انتخاب نهایی را به مشتریان واگذر خواهیم نمود.

عنوان لوله بازکنی ارزان بسیار مورد توجه مردم قرار می گیرد و مراکز غیر مجاز به راحتی با عنوانی از این دست ذهن مشتریان را به سمت شماره و عنوان ها فریبنده خود جلب می کنند.

لوله بازکنی استاندارد در واقع دانش فنی لازم جهت درک صحیح از چگونگی عبور فاضلاب و انتخاب موثر ترین راه حل و مسئله ای است تنها توسط فنی کاران کارازموده و مجرب رعایت می شوند.

لوله بازکنی ارزان تنها یک شعار پوچ و توخالی بیش نیست. این ارزانی در تمامی موارد برای مشتریان گران تمام خواهد شد، و به طور واضح تر بخواهیم بگوییم این ارزانی بی علت نیست و قیمت نهایی هم این نخواهد بود.

روند لوله بازکنی ارزان به این صورت است که قول رفع گرفتگی با تعرفه 30 هزار 50 هزار تومان را به شما خواهند داد، اما پس از حضور در محل و کمی جنب و جوش در محل کار به شما لیستی از هزینه ها و پارامترها ارائه می کنند که در نهایت برایتان گران تمام خواهد شد.

و در مواردی هم که به توافق نرسید شما طبق قرارهای اولیه می بایست هزینه فنر جهت تست شدت گرفتگی و حق سرویس را متحمل شوید، و در صورتی که از هر نهادی هم کمک بخواهید، حق را به فنی کار خواهند داد و این راه حل فنی کاران غیر مجاز برای بی ثمر نمودن ترفندشان است.

فنر های غیر استانداردی که برای لوله بازکنی ارزان به کار گرفته می شوند به سبب دورانی که درون لوله دارند با خطای لوله بازکن می توانند صدمات جبران ناپذیری را به لوله پلاستیکی فاضلاب خانه شما وارد کنند؛ و ترک های ان نم را در بخش های مختلف ساختمان شما به وجود می اورند.

نم ناشی از شکستگی لوله ها و گیر کردن فنر ها درون لوله فاضلاب توسط افراد بی تجربه نیز معایب خدمات لوله بازکنی ارزان هستند. هزینه ها سنگین تعویض شبکه فاضلاب و رفع نم را گردن شما خواهند نهاد.

نقش مشتریان بر تعرفه لوله بازکنی چیست؟

تعرفه لوله بازکنی در تهران دارای مقدار ثابت و معین میان شرکت های مجاز و فنی می باشد. هزینه های سنگین و گزاف تنها از طریق افراد غیرمجاز متحمل خواهید شد.

قیمت لوله بازکنی هیچ گونه ارتباطی به سطح رفاه محلات و موقعیت اجتماعی مشتریان ندارد. محلات مرفه نشین بیشتر زیر ذره بین افراد سودجو قرار دارند و رقابت سختی میان انها برای تصرف بازار خدماتی این مناطق وجود دارد.

این مراکز سبب ایجاد اختلاف شدید در هزینه های خدمات، مناطق شمالی و جنوبی شده اند. به راحتی می توانید با افزایش اگاهی در این زمینه در دام این افراد گرفتار نشوید.

مشتریان باید کل پروسه لوله بازکنی را تحت نظر داشته باشند و یک دید کاملا فنی و تخصصی به این زمینه داشته باشید، و سهل انگاری در انتخاب و کنترل مراحل انجام ان توسط فنی کار می تواند علاوه بر هزینه ها خسارت زیادی را نیز به بار بیاورد.

اشنایی با لوله بازکنی تضمینی

لوله بازکنی تضمینی از مزایای همکاری با مراکز فنی مجاز می باشد و فنی کاران پس از حضور در محل به بررسی شدت گرفتگی و نوع ان خواهند پرداخت و در نهایت خدمات را بدون کوچکترین اسیب انجام خواهد شد.

خوشبختانه غالب ایرادات پیش امده در مسیر عبور آب خروجی به راحتی توسط متخصصان لوله بازکنی قابل رفع هستند و چندان هم جدی به شمار نمی روند، همانطور که گفته شد جرم و رسوبات عامل اصلی گرفتگی ها هستند. نوع شدید و ارام انسداد را به وجود می اورند و در صورتی که ابزار سرویسکار جوابگوی مشکل شما نباشند ، فورا تجهیزات قوی تر از مرکز به محل ارسال خواهد شد.

مهمترین بحث در لوله بازکنی پس از هزینه ها ضمانت پایان کار است،  بدین صورت که فنی کار باید به میزانی از تجربه و مهارت دست یافته باشد تا پس از بررسی اولیه بتواند پایان کار را ضمانت دهد.

به یقین شما نیز موافق این امر هستید که صرفا حضور یک شخص با تجهیزات در محل نمی تواند ضامن ارائه خدمات لوله بازکنی باشد. نتیجه نهایی قابل پیش بینی نیست ، انچه که در این میان مکمل تجهیزات پیشرفته خواهد بود. حضور فنی کار ماهر و مجرب در محل جهت پیشبرد عملیات شناسایی و رفع ایرادات است.

لوله بازکنی فوری چیست؟

نکته مهم در زمینه لوله بازکنی فوری تهران این است که انجام ان را از چه شرکت هایی می توان انتظار داشت، و به دلیل فوریت هایی که در زمان ایراد به وجود می ایند و احتمال ایجاد مشکلات جدی تر چگونه به این امر دست یابیم.

لوله بازکنی فوری از ویژگی های منحصر به فرد شرکت های معتبر و یک مزیت تبلیغاتی فریبنده برای سودجویان جهت جلب اعتماد مشتریان می باشد. چطور ممکن است یک فرد در وسعت تهران بزرگ به ارائه ان بپردازد؟

لوله بازکنی فوری در تهران را همواره می توانید از طریق تماس با نمایندگی های اکسیر در مناطق مختلف کلانشهر مد نظر دریافت نمایید. در کمترین زمان ممکن سرویسکار به همراه ابزار مدرن متناسب با نیاز شما به محل اعزام خواهد شد.

یکی از مواردی که لوله بازکنی سریع و ایمن را رقم می زند؛ حمل اسان ابزار الات توسط افراد لوله بازکن به وسیله موتور سیکلت است. به راحتی فنی کاران را قادر می سازد با معضل ترافیک های سنگین روبه رو نشوند و فورا در محل حاضر شوند.

این عبارت برای سودجویان فقط یه تیتر تبلیغاتی است. هیچ گونه تمهیداتی برای نیرو و ابزار کار و اعزام انها به سراسر نقاط تهران اندیشیده نشده است. تنها مدعیان غیر مجاز این امر به واسطه همکاری با یکدیگر این امکان را تا میزان قابل توجهی برای مشتریان فراهم می کنند.

پس از حضور فوری سرویسکار لوله بازکن در محل می بایست مرحله رفع گرفتگی نیز در کوتاه ترین زمان ممکن جهت صرفه جویی در وقت و هزینه های مشتریان صورت گیرد.

خدمات لوله بازکنی انواع گرفتگی های لوله فاضلاب را می توانید از مراکز فعال شرکت اکسیر در کمترین زمان ممکن در بالاترین سطح کیفی دریافت نمایید، و تمهیدات لازم برای تمامی موارد احتمالی در نظر گرفته شده اند.

اسنپ لوله بازکنی چیست؟

اسنپ لوله بازکنی نیز به تازگی یک عنوان تبلیغاتی مطرح در این حوزه می باشد و برخی با این عنوان که دارای یک شبکه گسترده از فنی کاران لوله بازکن در استان های بزرگ هستند ، اقدام به بازاریابی می کنند.

ایده اسنپ لوله بازکنی به اپلیکیشن درخواست انلاین تاکسی باز می گردد، و کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که از ان استفاده نکرده باشد، و یا اینکه نامی از ان نشنیده باشند. کارایی ان بدین صورت می باشد که در هر نقطه از تهران که باشید شما را به نزدیک ترین و ارزان ترین تاکسی معرفی خواهد نمود.

لوله بازکنی تهران

سوال مهمی که پیش می اید این است که؛ ایا اسنپ لوله بازکنی نیز همان عمکرد را دارد؟ یا اینکه صرفا یک ترفند بازاریابی به روش تقلب از نام اشنای اسنپ برای رسیدن به اهداف سودجویانه می باشد.

نکته اول در زمینه اسنپ لوله بازکن این است که شما امکان این را ندارید که نزدیک ترین لوله بازکن را شناسایی کنید، تنها با یک وب سایت و شماره همراه مواجه هستید که به عنوان واسطه بین شما و سرویسکار عمل خواهند کرد و هیچ گونه نمایندگی برای پشتیبانی خدمات وجود ندارد.

لوله بازکنی به این سبک، نیز تنها یک عنوان تبلیغاتی جهت بزرگ نمایی خدمات می باشد. در واقع هیچ سرویسکار لوله بازکن حاضر به پذیرش تعرفه های پایین و ارائه مشخصات جهت اطمینان خاطر مشتریان نیستند و همچنین این امکان را به شما نخواهند داد تا در صورت بروز اختلاف بابت هزینه ها و خدمات در دسترس شما قرار بگیرند.

لوله بازکنی در تهران حرفه ای است که باید حساسیت های زیادی برای دریافت ان داشته باشید، بیشتر به دنبال اصالت و اعتبار باید بود تا عنوان های دهن پر کن و فریبنده !

در کل برای اینکه در دام سودجویان گرفتار نشوید، ابتدا به دنبال یک مرکز خدمات فنی معتبر دارای رزومه فنی موفق از طریق دنیای اینترنت باشید. از تماس با شخص خودداری فرمایید و کلیه مراحل انجام کار را تحت نظر بگیرید.

اهمیت حضور یک مرکز تخصصی لوله بازکنی چیست؟

وجود یک شرکت لوله بازکنی معتبر و متخصص در تهران سبب می گردد؛ تا همشهریان محترم بتوانند بدون دغدغه و نگرانی نسبت به دریافت خدمات اقدام نمایند. زیرا این اطمینان را دارند که در صورت بروز هرگونه اسیب و گرفتگی در شبکه فاضلاب این امکان در این مرجع تخصصی لوله بازکنی فراهم گشته تا با استفاده از تجهیزات روز ان را تعمیر و بازیابی به حالت اولیه کنند.

مزیت دیگر این مراکز تخصصی رفع نگرانی ها بابت قیمت لوله بازکنی می باشد. بیشتر بجای اینکه نگران هزینه های هنگفت و بی اساس این خدمات باشید بیشتر به دنبال کیفیت خدمات و نتیجه نهایی خواهید بود.

لوله بازکن های این مراکز پس از طی کردن دوره های تخصصی در زمینه رفع انواع گرفتگی ها و همچنین از عملکرد پیشرفته ترین ابزار اشنایی لازم را دارند. تمام تلاش ما این است که همشهریان عزیز بدون هیچ دغدغه ای نیازشان را بر طرف کنند.

مرکز تخصصی لوله بازکنی همچنین سبب شده تا واسط های لوله بازکن از میان برداشته شوند و شما به طور مستقیم با یک شرکت معتبر طرف باشید. پیش از این اشاره کردیم که افراد غیر فنی چگونه مشغول فعالیت و سودجویی در سراسر محلات تهران هستند.

کارشناسان نمایندگی لوله بازکنی شرکت ما از زمان تماس تا راه اندازی مجدد لوله فاضلاب ، با شما همراه خواهند بود. شما کاربران گرامی می توانید مطالب اموزشی و اخبار مرتبط با این حوزه را با مراجعه بخش مقالات دریافت نمایید.

لوله بازکن کیست

لوله بازکن به افرادی اطلاق می شود: که توسط ابزارهای پیشرفته متناسب با متدد های روز اقدام به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و انواع انسداد مجاری خروجی آب مصرفی در ساختمان ها می کنند.

در واقع پرسنل لوله بازکن مهمترین فاکتور ایجاد تمایز بین شرکت لوله بازکنی معتبر و تیم های غیر مجاز هستند، و تخصص و مهارت انها ضامن رضایت مندی مشتریان و توسعه سطح کیفی خدمات می باشد.

شرکت لوله بازکنی معتبر

به خاطر داشته باشید که هر شخص دارای موتور سیکلت و ابزار فنر صرفا یک لوله بازکن نخواهد بود. مراکز مجاز نیز باید دارای فنی کاران کار بلد و اموزش دیده دارای رزمه شغلی کامل و مشخص باشند.

نکته مهم در مورد افراد لوله بازکن در تهران این است که تشخیص اعتبار و مهارت انها به دلیل نبود نظارت کافی به راحتی برای مشتریان ممکن نیست؛ این امر تنها از طریق دنیای اینترنت امکان پذیر است.

لوله بازکن علاوه بر افراد فنی به ترکیبات و محلول های شیمیایی دست ساز و محصولات کارخانجات صنعتی نیز گفته می شوند که با هدف رفع گرفتگی در غلظت اسیدی بالا تولید می شوند.

امروزه با توجه به افزایش شدید نیاز به خدمات لوله بازکنی در کلان شهرها این محلول ها جهت رفع نیاز مشتریان با کمترین هزینه ممکن عرضه می شوند. اما به علت غلظت و خاصیت اسیدی و صدماتی که برای ریه ها دارند اصلا توصیه نمی شوند.

محلول های شیمیایی لوله بازکن اگرچه در ابتدا ایده ای موثر و کار امد تلقی می شدند. اما به مرور زمان مشخص شد که این محلول های شیمیایی علاوه بر اینکه برای سلامت انسان ها مضرر هستند. سبب بروز پوسیدگی و ترک لوله های فاضلاب می شوند و نم از اسیب های این مواد به شمار می رود.

اگر به زمان اوج مصرف این محلول شیمیایی لوله بازکن بازگردیم. می توانیم به ارشیو اخبار مرگ و صدمات انها به کودکان بسیاری دسترسی یابیم که ظاهر زیبا و فریبنده انها عامل بروز اسیب های بسیاری برای کودکان شدند.

افراد غیر فنی لوله بازکن نیز می توانند به همان اندازه محلول های شیمیایی به لوله ها اسیب وارد کنند. مهارت استفاده از فنر معمولی و فولادی برای لوله بازکنی نیازمند تجربه و تخصص می باشد.

لوله بازکنی چقدر زمان می برد

زمان یکی از مهمترین فاکتورهای مطرح در هر کسب و کاری است. در حوزه لوله بازکنی نیز فاکتورهای زیادی بر مدت زمان اجرای ان موثر می باشد و رقابت اصلی بین شرکت ها بر سر ارائه خدمات فوری و حضور سریع در محل می باشد.

ابتدا باید بدانید تمامی شرکت های مجاز لوله بازکنی برای کسب رضایت مشتریان خدمات خود را به صورت فوری ارائه می دهند. هرگونه کم کاری از سوی مراکز غیر مجاز جهت افزایش هزینه ها و دستمزد می باشد.

این عنوان فاکتور و پارامترهای بسیاری را طلب می نماید و تنها عنوان کردن ان نمی تواند دلیلی بر صحت این ادعا داشته باشد.

زمان اجرای لوله بازکنی تقریبا پس از تماس و توافق با مشتریان اغاز می شود. پس از طرح ایراد لوله بازکن ماهر به همراه تجهیزات لازم به محل اعزام خواهد شد. بومی بودن و اشنایی کامل سرویسکاران گروه ما یک مزیت به شمار می رود زیرا در مدت زمان کوتاهی در محل حاضر خواهند شد.

پس از حضور فنی کار در محل لازم است تا اقدامات لازم جهت بررسی علت و شدت گرفتگی انجام گیرد. این دو فاکتور تاثیر مستقیم و فراوانی بر مدت زمان اجرای لوله بازکنی دارند.

البته ناگفته نماند که در برخی موارد اجسامی که مانع از حرکت فاضلاب می شوند به قدری مشکل ساز می شوند که زمان اجرای خدمات را چندین برابر می کنند. مهارت و تجهیزات فنی کار نیز از موارد مهم تاثیر بر مدت زمان پروسه اجرایی هستند.

دستگاه فنر یا پمپ تراکم هوا کدام مناسب تر است؟

در حوزه لوله بازکنی دو ابزار دستگاه فنر و پمپ تراکم هوا ابزار بسیار کاربردی و رایج هستند. هر کدام از انها کارایی و ویژگی های منحصر به فردی در زمینه رفع گرفتگی های لوله فاضلاب دارند.

دستگاه لوله بازکنی با فنر به علت کارایی منحصر به فردش در مدت زمان اجرا خدمات به مراتب تاثیر بیشتری دارد. همچنین ارتباط مستقیم فنر های ان با عوامل گرفتگی نیز نقش بسیار مهمی در رفع هر چه سریع تر گرفتگی دارد.

فرض کنید لوله فاضلاب ساختمان شما در نقطه ای نا معلوم دچار گرفتگی شده است و رسوبات مانع از حرکت فاضلاب می شوند. قطعا انتخاب دستگاه فنر برقی مناسب ترین گزینه است زیرا این امکان وجود دارد تا به محل گرفتگی به سرعت دسترسی پیدا کرد.

فنرهای استفاده شده توسط مراکز خدماتی معتبر در متراژ مختلف دسترسی به محل گرفتگی و رفع انواع ان را اسان تر می کنند. حالا بررسی می کنیم که دستگاه پمپ تراکم هوا چقدر می تواند کارساز باشد.

لوله بازکنی با استفاده از پمپ تراکم هوا بدین شکل است که هوا ذخیره شده در مخزن دستگاه با فشار بالا درون لوله تزریق می شود. فشار هوا می تواند عوامل گرفتگی را به سمت جلو براند و مسیر فاضلاب را ازاد سازی کند.

شبکه لوله کشی فاضلاب ساختمان ها امروز بسیار گسترده است و امکان خروج هوا از سایر بخش لوله کشی وجود دارد. تخریب و از بین بردن عوامل ایجاد گرفتگی توسط فنر یک مزیت به شمار می رود زیرا به مرور زمان دوباره دردسر ساز نخواهند شد.

اشتباهات مرسوم در حوزه لوله بازکنی

همه ما می دانیم که گرفتگی لوله های ساختمان یک معضل غیر قابل تحمل بوده و سعی بر این است که به زودی از دام ان رهایی یابیم. هزینه و زمان برخی مواقع سبب می شوند تا دست به انتخاب روش نامناسبی بزنیم.

اشتباهاتی که در زمینه باز کردن جرم ها و کثیفی های لوله رخ می دهند را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته اول اشتباهاتی است که توسط خود مشتریان صورت می گیرد و دسته دوم ان دسته هستند که توسط افراد غیرفنی مراکز خدماتی غیر مجاز رخ می دهند.

روش های مختلفی از گذشته تاکنون برای انجام لوله بازکنی به وجود امده است. برخی از این روش ها نه تنها موثر نبوده بلکه مضر نیز هستند. استفاده از محلول های اسیدی یکی از روش هایی اسیب زا است و بسیاری از افراد به غلط از انها استفاده می کنند.

محلول های اسیدی علاوه بر اینکه به لوله ها اسیب وارد می کنند، بخارات سمی انها برای ریه انسان بسیار خطرناک هستند و اگر قصد استفاده از انها را دارید حتما از دستکش و ماسک مخصوص استفاده کنید.

فرض کنید یک جسم سخت یا ترکیب مستحکمی از لجن، رسوب و چربی باعث ایجاد گرفتگی شوند. محلول شیمیایی لوله بازکن برای از بین بردن گرفتگی این موارد باید به قدری قوی و غلیظ باشند که این غلظت انها برای سلامت لوله و انسان مضر هستند.

یکسری از اشتباهات نیز توسط برخی از فنی کاران این حوزه رخ می دهند. استفاده از فنر و روش نامناسب می تواند سبب اسیب به لوله ها شود. ترک و شکستگی لوله اسیب غیرقابل جبرانی هستند که به علت عدم تحربه و دانش کافی فنی کار رخ می دهد.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *